SR731ETTP1R3G
MFR.Part #
SR731ETTP1R3G
JLCPCB Part #
C4319943
Description
-55℃~+150℃ 1.3Ω 167mW Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS