RN731ETTP1761B25
MFR.Part #
RN731ETTP1761B25
JLCPCB Part #
C4045779
Description
-55℃~+155℃ 1.76kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS