RN73R2ATTD3901B05
MFR.Part #
RN73R2ATTD3901B05
JLCPCB Part #
C4005452
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS