SR731ETTP3R3G
MFR.Part #
SR731ETTP3R3G
JLCPCB Part #
C2600449
Description
-55℃~+150℃ 167mW 3.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS