SR0402FR-7T300RL
MFR.Part #
SR0402FR-7T300RL
JLCPCB Part #
C5925085
Description
-55℃~+155℃ 200mW 300Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS