SG73S1ERTTP1500F
MFR.Part #
SG73S1ERTTP1500F
JLCPCB Part #
C6678183
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS