SR731ERTTP4R3G
MFR.Part #
SR731ERTTP4R3G
JLCPCB Part #
C4054783
Description
-55℃~+155℃ 167mW 4.3Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS