SR731ERTTP3R9G
MFR.Part #
SR731ERTTP3R9G
JLCPCB Part #
C4109430
Description
-55℃~+155℃ 167mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS