SG73P2E1RTTD22R0F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SG73P2E1RTTD22R0F
JLCPCB Part #
C6295351
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 1W 22Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS