RN73R1ETTP5691C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP5691C50
JLCPCB Part #
C2522565
Description
-55℃~+155℃ 5.69kΩ 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS