SR731ETTP3R9G
MFR.Part #
SR731ETTP3R9G
JLCPCB Part #
C2600479
Description
-55℃~+150℃ 167mW 3.9Ω Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS