SLR1TTE9101F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE9101F
JLCPCB Part #
C4198212
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1W 9.1kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS