RN731JTTD27R1F50
MFR.Part #
RN731JTTD27R1F50
JLCPCB Part #
C3954023
Description
-55℃~+155℃ 27.1Ω 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS