HV732BRTTD3483D
MFR.Part #
HV732BRTTD3483D
JLCPCB Part #
C7287242
Description
-55℃~+155℃ 250mW 348kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS