SLR1TTE1101F
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE1101F
JLCPCB Part #
C4042207
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 1.1kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS