ERJ-S1TJ6R8U
MFR.Part #
ERJ-S1TJ6R8U
JLCPCB Part #
C4184440
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+155℃ 1W 6.8Ω Thick Film Resistor ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS