SLR1TTE6982F
MFR.Part #
SLR1TTE6982F
JLCPCB Part #
C4171185
Description
-55℃~+180℃ 1W 69.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS