HV732HTTE164G
MFR.Part #
HV732HTTE164G
JLCPCB Part #
C3918614
Description
-55℃~+155℃ 160kΩ 500mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±2% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS