SLR1TTE6982D
MFR.Part #
SLR1TTE6982D
JLCPCB Part #
C4331230
Description
-55℃~+180℃ 1W 69.8kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS