SLR1TTE6983F
MFR.Part #
SLR1TTE6983F
JLCPCB Part #
C3994034
Description
-55℃~+180℃ 1W 698kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS