RC2512FK-7W78R7L
MFR.Part #
RC2512FK-7W78R7L
JLCPCB Part #
C5721175
Description
-55℃~+155℃ 2W 78.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS