SLR1TTE4R87D
MFR.Part #
SLR1TTE4R87D
JLCPCB Part #
C4351496
Description
-55℃~+180℃ 1W 4.87Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS