RN73R1JTTD1092A25
MFR.Part #
RN73R1JTTD1092A25
JLCPCB Part #
C2566993
Description
-55℃~+155℃ 10.9kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS