RN73H2ETTD2053D100
MFR.Part #
RN73H2ETTD2053D100
JLCPCB Part #
C3951820
Description
-55℃~+155℃ 205kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS