SG73S2ERTTD9091D
MFR.Part #
SG73S2ERTTD9091D
JLCPCB Part #
C6487950
Description
-55℃~+155℃ 500mW 9.09kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS