SLR1TTE3603F
MFR.Part #
SLR1TTE3603F
JLCPCB Part #
C3971188
Description
-55℃~+180℃ 1W 360kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS