Y1633100K000F9R
MFR.Part #
Y1633100K000F9R
JLCPCB Part #
C4125891
Description
-55℃~+150℃ 100kΩ 600mW Metal Foil Resistor ±0.2ppm/℃ ±1% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS