WG732HTTE102M
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
WG732HTTE102M
JLCPCB Part #
C4278618
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 1.5W 1kΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±20% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS