SLR1TTE3000D
MFR.Part #
SLR1TTE3000D
JLCPCB Part #
C3944711
Description
-55℃~+180℃ 1W 300Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS