SLR1TTE3600D
MFR.Part #
SLR1TTE3600D
JLCPCB Part #
C3942087
Description
-55℃~+180℃ 1W 360Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS