SLR1TTE1000D
Extended
Manufacturer
KOA Speer Elec
MFR.Part #
SLR1TTE1000D
JLCPCB Part #
C3949082
Package
2512
Description
-55℃~+180℃ 100Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS