TLR2BWDTD2L00F50
MFR.Part #
TLR2BWDTD2L00F50
JLCPCB Part #
C2569444
Description
-65℃~+170℃ 1W 2mΩ ±1% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS