SLR1TTE2493D
MFR.Part #
SLR1TTE2493D
JLCPCB Part #
C4159214
Description
-55℃~+180℃ 1W 249kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS