RN73R2ETTD5692F25
MFR.Part #
RN73R2ETTD5692F25
JLCPCB Part #
C4228227
Description
-55℃~+155℃ 250mW 56.9kΩ Thin Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS