RK73H2ATTD9104F
MFR.Part #
RK73H2ATTD9104F
JLCPCB Part #
C317329
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 9.1MΩ Thick Film Resistor ±1% ±400ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS