RK73G2ATTD6040D
MFR.Part #
RK73G2ATTD6040D
JLCPCB Part #
C6648787
Description
-55℃~+155℃ 125mW 604Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS