SLR1TTE5493D
MFR.Part #
SLR1TTE5493D
JLCPCB Part #
C4230376
Description
-55℃~+180℃ 1W 549kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS