SLR1TTE1R69D
MFR.Part #
SLR1TTE1R69D
JLCPCB Part #
C4303087
Description
-55℃~+180℃ 1.69Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS