RK73G1ETTP2870C
MFR.Part #
RK73G1ETTP2870C
JLCPCB Part #
C4149836
Description
-55℃~+155℃ 100mW 287Ω Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS