RK73B1JRTTD125G
MFR.Part #
RK73B1JRTTD125G
JLCPCB Part #
C2598365
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 1.2MΩ 100mW 75V Thick Film Resistor ±2% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS