SLR1TTE16R9D
MFR.Part #
SLR1TTE16R9D
JLCPCB Part #
C4213747
Description
-55℃~+180℃ 16.9Ω 1W Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS