RK73H1HTTC8663D
MFR.Part #
RK73H1HTTC8663D
JLCPCB Part #
C6270469
Description
-55℃~+155℃ 50mW 866kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS