SLR1TTE1R00F
MFR.Part #
SLR1TTE1R00F
JLCPCB Part #
C4106919
Description
-55℃~+180℃ 1W 1Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS