RPC63221JTE
MFR.Part #
RPC63221JTE
JLCPCB Part #
C2597982
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 220Ω Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS