RN73R1ETTP2840C50
MFR.Part #
RN73R1ETTP2840C50
JLCPCB Part #
C2520887
Description
-55℃~+155℃ 284Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS