RN732BTTD13R3D50
MFR.Part #
RN732BTTD13R3D50
JLCPCB Part #
C4316645
Description
-55℃~+155℃ 125mW 13.3Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS