SLR1TTE1R50F
MFR.Part #
SLR1TTE1R50F
JLCPCB Part #
C4284487
Description
-55℃~+180℃ 1.5Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS