SLR1TTE1963F
MFR.Part #
SLR1TTE1963F
JLCPCB Part #
C4047357
Description
-55℃~+180℃ 196kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS