SR731JTTD3R00F
MFR.Part #
SR731JTTD3R00F
JLCPCB Part #
C2600031
Description
-55℃~+150℃ 200mW 3Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS