SLR1TTE1693F
MFR.Part #
SLR1TTE1693F
JLCPCB Part #
C4026972
Description
-55℃~+180℃ 169kΩ 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS